Zapisz się na newsletter i odbierz

RABAT 50 zł

Odbierz rabat >

W ciągu 1,5 h otrzymasz kod rabatowy na 50 zł.


...a co tydzień będziemy Cię informować o nowościach, rabatach i promocjach tylko dla subskrybentów.


Do sklepu >

O firmie

Dostępny pod adresem www.ergonauta.pl sklep internetowy jest przez:

Ergogrupa Sp. z o.o.
ul. Zawiła 57
30-390 Kraków
NIP: 676-23-54-739,
REGON: 120481498
KRS 0000634583 z kontem bankowym o numerze: 15 1020 2892 0000 5102 0698 4233


E-maila: kontakt@ergonauta.pl

Kilka słów o ofercie sklepu

Oferujemy wyselekcjonowaną ofertę produktów ergonomicznych. Są to produkty, które nie tylko doskonale spełniają swoje funkcje, ale także są zaprojektowane z myślą o zdrowiu i wygodzie użytkownika. Oferujemy produkty sprawdzonych marek jak Fellowes, Kensington, Kulik System, Grospol, które znacząco poprawiają jakość pracy i samopoczucie użytkowników. Działamy na rynku w sprzedaży ergonomii od 2008 roku.

Doskonale znamy wady pracy typowo biurowej i spędzania kilkunastu godzin przed komputerem: bóle pleców, bóle oczu czy nadgarstków. W Polsce ponad połowa stanowisk pracy nie spełnia jakichkolwiek wymogów ergonomii, stanowiąc tym samym zagrożenie dla zdrowia pracownika. Niewiele osób wie, że polskie prawo reguluje to jak powinno wyglądać stanowiska pracy biurowej i określa wymagania np. krzesła biurowego. Warto zapoznać się z  rozporządzeniem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. 

Interesujące produkty znajdą tu dla siebie osoby wykonujące prace biurowe, osoby spędzające wiele czasu przed komputerem oraz każdy, kto chce zadbać o swoje zdrowie. Wśród akcesoriów ergonomicznych największą popularnością cieszą się podnóżki ergonomiczne oraz podkładki żelowe.  Klienci, którzą chcą zadbać o swój kręgosłup często decydują się także na krzesło ergonomiczne do pracy lub większy i komfortowy fotel ergonomiczny.

Drobnymi kroczkami postanowiliśmy przyłożyć się do poprawy pracy i życia zarówno swojego jak również innych. Produkty oferowane w naszym sklepie pomogą w łatwy i szybki sposób dostosować stanowisko w pracy i w domu tak, aby były one miejscem zdrowym i przyjemnym.

Jeżeli interesują Państwa takie produkty jak podnóżek ergonomiczny, fotel lub kzesło ergonomiczne, podkładka żelowa czy sprzęt biurowy typu niszczarki biurowe wówczas serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Pozdrawiamy
Zespół Ergonauta.pl

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej
X
pixel